Зачекайте
завантаження сайту

ДІАМАНТ УКРАЇНИ


Міжнародний благодійний фонд

facebook Twitter Instagram YouTube Zoom

Новини

2020-10-1229 жовтня 2019 року у Маріуполі з ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та за підтримки Кабінету Міністрів відбувся перший інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine

29 жовтня 2019 року у Маріуполі з ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та за підтримки Кабінету Міністрів відбувся перший інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine. Окрім представників української влади та бізнесу на форумі були присутні іноземні гості. Зокрема, президент МБФ "Діамант України" Дерек Поттомсон, понад 20 офіційних іноземних делегацій, представники головних офісів міжнародних фінансових організацій, посольств та донорських структур, тощо.
Форум RE:THINK. Invest in Ukraine є початком нового інвестиційного етапу в історії Української держави, метою якого є об’єднання зусиль та визначення підходів до розкриття інвестиційного потенціалу України. Програма заходу складалася з декількох панелей, основними темами на яких були розвиток українських регіонів та інвестиційний потенціал країни. Загалом представники уряду заявили про підписання 12 меморандумів про нові співробітництва між Україною та країнами Заходу за підсумками інвестфоруму в Маріуполі.
Форум RE:THINK. Invest in Ukraine є початком нового інвестиційного етапу в історії Української держави, метою якого є об’єднання зусиль та визначення підходів до розкриття інвестиційного потенціалу України.