Зачекайте
завантаження сайту

ДІАМАНТ УКРАЇНИ


Міжнародний благодійний фонд

facebook Twitter Instagram YouTube Zoom

Про нас


Благодійний фонд «Діамант України» бере свій початок у м. Ананьїв Одеської області, де в 2016 році в день святкування 25-річчя незалежності України з ініціативи бізнесмена і філантропа Дерека Поттомсона, за підтримки голови Ананьївської районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука, та підтримки групи бізнесменів зі Швеції виникла ідея створення цього фонду.

2016-проведена робота з підготовки проєкту розвитку Ананьївського району.

2016-через нестабільну ситуацію, що склалася в районі, благодійний фонд припинив свою діяльність у м.Ананьїв.

2017-10 березня перенесення Міжнародного благодійного фонду «Діамант України» в м.Одеса.

2017-відвідування військовослужбовців на території АТО.

2017-підписання Меморандуму з ВМС ЗС України про партнерство та співпрацю щодо розвитку комплексної забудови житла для військовослужбовців ВМС ЗС України та членів їхніх сімей,які прибули з тимчасово окупованої території АР Крим,учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців.

2017-восени фонд тимчасово призупинив свою діяльність через стан здоров’я голови Фонду.

2018-перевірка якості доріг в Україні.

2018-прес-конференція на тему «Проблеми і перспективи будівництва доріг в Україні».

2018-зустріч з першим віце-прем’єром-міністром України-Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим. Обговорення співпраці в реалізації проєкту розвитку української телерадіоінформаційної мережі для надання телекомунікаційних послуг в Україні.Телекомунікації у смартфоні.

2018-підписання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з Державною іпотечною установою.

2018-зустріч з президентом Українського союзу промисловців і підприємців,головою Об’єднання організацій роботодавців України - Анатолієм Кінахом.

2019-підписання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.

2019-зустріч з Міністерством у справах ветеранів України; зустріч з міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз та її першим заступником Григорієм Галаганом щодо забезпечення соціальним житлом ветеранів України.

2019-запуск інвестиційного проекту "5Т плюс".

2019-Інвестиційний форум "RE:think. Invest in Ukraine". Зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським і Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком.

2020-через нестабільну ситуацію в Україні та коронавірусну пандемією,Фонд продовжує свою діяльність в онлайн режимі через платформу Zoom,WhatsApp,YouTube та соціальні мережі Facebook,Instagram і Twitter.